Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5475

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Peter   |   29. 5. 2018 (08:10)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Potraviny Vecerka

Reakce Čisté Trojky   |   29. 5. 2018 (13:37)

Dobrý den. Provedli jsme kontrolu daného místa a bylo již poklizeno. S pozdravem, František, Čistá Trojka