Úklid ulic #5474

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Peter   |   29. 5. 2018 (08:10)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Zápach z exkrementů a všude nepořádek

Problém se opakuje, hlášení nepomáhají

Reakce Čisté Trojky   |   29. 5. 2018 (13:41)

Dobrý den. Okolí stromu jsme poklidili, zbytek předáváme odpovědné organizaci k celkovému úklidu komunikace. S pozdravem, František, Čistá Trojka