Psí exkrementy #5473

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Peter   |   29. 5. 2018 (08:04)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Zápach, exkrementy, výkaly!

Reakce Čisté Trojky   |   29. 5. 2018 (09:42)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáváme ho urgentně opět Pražským službám ke komplexnímu úklidu ulice.

Pavel, Čistá Trojka