Úklid ulic #5472

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Peter   |   29. 5. 2018 (08:00)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Ulice Koněvova-Ohrada je neustále špinavá a pomočená

Reakce Čisté Trojky   |   29. 5. 2018 (09:33)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáváme ho Pražským službám ke komplexnímu úklidu ulice.

Pavel, Čistá Trojka