Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #5470

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   28. 5. 2018 (16:41)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Kryt od televize.

Reakce Čisté Trojky   |   28. 5. 2018 (16:50)

Uklizeno Čistou Trojkou.