Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5469

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   28. 5. 2018 (16:24)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Něco vedle, u školy.

Reakce Čisté Trojky   |   28. 5. 2018 (16:25)

Uklidila Čistá Trojka.