Úklid ulic #5468

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Telefonicky hlášeno   |   28. 5. 2018 (14:05)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Proutěná skříňka a krabice

Reakce Čisté Trojky   |   28. 5. 2018 (15:05)

Proutěná skříňka nalezena.

Reakce Čisté Trojky   |   28. 5. 2018 (15:06)

Odvezeno Čistou Trojkou.