Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #5467

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Zdena   |   28. 5. 2018 (13:02)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

přetékající popelnice před školou na nám. Lobkovicovo

Reakce Čisté Trojky   |   28. 5. 2018 (15:45)

Dobrý den. Děkujeme za podnět. Při kontrole již bylo okolí kontejnerů v pořádku. S pozdravem, František, Čistá Trojka