Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #5466

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Telefonicky hlášeno   |   28. 5. 2018 (12:13)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Krabice u textilního kontejneru.

Reakce Čisté Trojky   |   28. 5. 2018 (16:34)

Krabice.

Reakce Čisté Trojky   |   28. 5. 2018 (16:35)

Odklizeno Čistou Trojkou.