Úklid ulic #5465

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   28. 5. 2018 (12:01)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Plechovky od piva.

Reakce Čisté Trojky   |   28. 5. 2018 (12:03)

Uklidila Čistá Trojka.