Psí exkrementy #5463

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Miroslav   |   28. 5. 2018 (10:58)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

exkrement u vchodu Milicova 377/23

Reakce Čisté Trojky   |   28. 5. 2018 (12:29)

Dobrý den. Děkujeme za upozornění. Bobák tu na nás již čekal. S pozdravem, František, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   28. 5. 2018 (12:31)

Trochu se nám koupel pod rukama, ale nabrali ho a odvezli. Hezký den

Vložil(a): Miroslav   |   28. 5. 2018 (13:06)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

mockrát děkujeme. Bobák to byl opravdu vydatný.. :-D