Úklid ulic #5460

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jozef   |   27. 5. 2018 (19:02)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Skládka.

Reakce Čisté Trojky   |   28. 5. 2018 (11:39)

Dobrý den. Děkujeme za oznámení. Místo již bylo poklizeno. S pozdravem, František, Čistá Trojka