Úklid ulic #5458

Stav hlášení: vyřízeno předáním na odpovědnou organizaci / věc je v řešení

Vložil(a): Michal   |   27. 5. 2018 (14:44)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Bordel

Reakce Čisté Trojky   |   28. 5. 2018 (15:33)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Nepořádek je opravdu rozsáhlý. Nejprve zjistíme majitele pozemku a následně budeme situaci řešit.
Pavel, Čistá Trojka