Další podněty Čisté Trojce #5457

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Peter   |   27. 5. 2018 (10:16)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobry den,

Zastavka tramvaji Lipnska smer hlavni nadraZi vypadala v nedeli 26.5.2018 o 10:06 rano temer jako nelegalni skladka odpadu (viz priloha).

Zjevne se jedna o zbytky “horecky” sobotni noci. Chtel bych se zeptat jestli jiz podobny problem resila a jestli zvazuje systemove opatreni, ktere by zamezili vzniku podobnych situaci v budoucnu?

Predem dekuji za odpoved,

Krasny den,

Peter Struckel

PS: v dobe me pritomnosti proslo kolem auto komunalni sluzby, vzalo odpad z odpadkoveho kose a nicmene smetiste kolem jeho posadka odignorovala a pokracovala dal.

Reakce Čisté Trojky   |   28. 5. 2018 (09:54)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Zastávky MHD mají na starosti Dopravní podniky kam podnět předáváme. Proto asi i auto Pražských služeb tento nepořádek ignorovalo.
Pavel, Čistá Trojka