Úklid ulic #5456

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Alena   |   26. 5. 2018 (19:21)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Mrtvý holub na silnici před vchodem Žerotínova 58.

Reakce Čisté Trojky   |   28. 5. 2018 (13:12)

Dobrý den. Děkujeme za oznámení. Holub byl již v rozkladu.

Reakce Čisté Trojky   |   28. 5. 2018 (13:20)

Po odklizení jsme místo důkladně desinfikovali. Hezký den. František, Čistá Trojka