Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #5455

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Veronika   |   26. 5. 2018 (14:14)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Rozházené papíry v parku

Reakce Čisté Trojky   |   28. 5. 2018 (10:35)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli a uklidili. Pavel, Čistá Trojka