Úklid ulic #5453

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Robert M.   |   26. 5. 2018 (10:52)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odpadky

Reakce Čisté Trojky   |   28. 5. 2018 (11:00)

Dobrý den. Děkujeme za oznámení. Uvedené místo bylo skutečně v hrozném stavu. Rádi jsme poklidili. S pozdravem, František, Čistá Trojka