Úklid ulic #5450

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Peter   |   25. 5. 2018 (15:33)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Masivně pomočená ulice Na Vápence

Reakce Čisté Trojky   |   25. 5. 2018 (16:38)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáváme ho Pražským službám ke komplexnímu úklidu ulice.

Pavel, Čistá Trojka