Psí exkrementy #5449

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Peter   |   25. 5. 2018 (15:29)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

fekálie-Biskupcova 25.5.

Reakce Čisté Trojky   |   25. 5. 2018 (16:33)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáváme Pražským službám ke komplexnímu úklidu ulice.

Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Peter   |   29. 5. 2018 (08:20)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Problém se opakuje.
Ulice smrdí.