Úklid ulic #5448

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Petr   |   25. 5. 2018 (15:29)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Rozbitá flaška od piva na chodníku
Pod domem Krásova 14

Reakce Čisté Trojky   |   25. 5. 2018 (16:18)

Dobrý den. Děkujeme za oznámení. Střepy jsme bleskově uklidili. S pozdravem, František, Čistá Trojka