Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5446

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   25. 5. 2018 (14:37)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Něco z domu.

Reakce Čisté Trojky   |   25. 5. 2018 (16:30)

Uklizeno Čistou Trojkou.