Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #5445

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Telefonicky nahlášeno Čisté Trojce   |   25. 5. 2018 (12:30)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Část pohovky.

Reakce Čisté Trojky   |   25. 5. 2018 (12:33)

Odklizeno Čistou Trojkou.