Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5442

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   25. 5. 2018 (12:01)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Koberec za odvoz.

Reakce Čisté Trojky   |   25. 5. 2018 (12:03)

Vzala si Čistá Trojka.