Úklid ulic #5441

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Telefonicky nahlášeno Čisté Trojce   |   25. 5. 2018 (11:46)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Taška s odpadem a mravenci u Pošty.

Reakce Čisté Trojky   |   25. 5. 2018 (11:49)

Odklizena Čistou Trojkou.