Úklid ulic #5438

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   25. 5. 2018 (09:58)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Reklamní slepenec.

Reakce Čisté Trojky   |   25. 5. 2018 (13:30)

Uklizeno Čistou Trojkou.