Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #5431

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jozef   |   24. 5. 2018 (15:53)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Zlomená dopravní značka

Reakce Čisté Trojky   |   24. 5. 2018 (15:59)

Dobrý den,
děkujeme za oznámení. Předáváme k nápravě Technické správě komunikací.
Pavel, Čistá Trojka