Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #5421

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Telefonicky nahlášeno Čisté Trojce   |   24. 5. 2018 (10:14)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dočasné bydlo na Parukářce.

Reakce Čisté Trojky   |   24. 5. 2018 (11:12)

Uklizeno Čistou Trojkou.