Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5420

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Vladimíra   |   24. 5. 2018 (10:05)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Vyhozené křeslo před panelákem

Reakce Čisté Trojky   |   24. 5. 2018 (11:32)

Dobrý den. Děkujeme za upozornění. Křeslo jsme odvezli. S pozdravem, František, Čistá Trojka

Vložil(a): Vladimíra   |   24. 5. 2018 (11:38)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Jste skvělí!