Úklid ulic #5415

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   23. 5. 2018 (14:23)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odhozená kartonová krabice

Reakce Čisté Trojky   |   23. 5. 2018 (14:35)

Uklizeno Čistou Trojkou.