Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #5413

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   23. 5. 2018 (10:44)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odložený kočárek.

Reakce Čisté Trojky   |   23. 5. 2018 (10:45)

Odvezeno Čistou Trojkou.