Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5412

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   23. 5. 2018 (10:33)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Různorodý odpad u zamčeného kontejneru.

Reakce Čisté Trojky   |   23. 5. 2018 (10:35)

Uklidila Čistá Trojka.