Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #5410

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Karel   |   23. 5. 2018 (08:45)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nedosekana trava

Reakce Čisté Trojky   |   23. 5. 2018 (10:36)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět, který jsme předali na MČ Praha 3 a Technickou správu komunikací.
Pavel, Čistá Trojka