Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #5409

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Vilém   |   23. 5. 2018 (08:35)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Problém spočívá v tom,že zeleň přerostla pouliční osvětlení.
Tento stav trvá několik let a je zajímavé,že to nikomu nevadí.

Reakce Čisté Trojky   |   23. 5. 2018 (10:36)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět, který jsme předali na MČ Praha 3 a Technickou správu komunikací.
Pavel, Čistá Trojka