Úklid ulic #5405

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   22. 5. 2018 (15:28)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odpad v rabátkách

Reakce Čisté Trojky   |   22. 5. 2018 (15:44)

Uklizeno Čistou Trojkou.