Černé skládky #5400

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   22. 5. 2018 (11:13)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek u výjezdu.

Reakce Čisté Trojky   |   22. 5. 2018 (11:15)

Uklidila Čistá Trojka.