Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5398

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   22. 5. 2018 (10:49)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Krabice u kontejneru.

Reakce Čisté Trojky   |   22. 5. 2018 (10:52)

Uklidila Čistá Trojka.