Úklid ulic #5395

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jaroslav   |   22. 5. 2018 (08:11)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, před časem jsem psal o ulici Seifertovi a hlavně Táboritské a zastávkách Lipanská, že jsou v žalostném stavu. Můžu říct, že se to dost zlepšilo. Jenom mám malou poznámku. V neděli 20.5.18 mělo proběhnout plošné čištění ulic. To se však díky zaparkovaným autům skoro neuskutečnilo. Těšil jsem se, že zmizí letitý prach a zimní posyp pod zábradlím, kterého je skoro po celé ulici Táboritská a část Seifertovi. To tam léta zůstává. Dále i pod zaparkovanými auty. Nedalo by se vše vysát( hlavně pod zábradlím a kolem) Chápu, že je ulice velmi frekventovaná, že se tam asi vše provádí špatně, ale pokud tam nevjedou stroje. Je potřeba vyčistit ručně. Moc děkuji a přeji hezký den.

Reakce Čisté Trojky   |   22. 5. 2018 (11:05)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáváme ho na MČ Praha 3 a na komplexní úklid ulic Pražským službám. Doufáme že následně proběhne náprava.
Pavel, Čistá Trojka