Černé skládky #5394

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Alex   |   21. 5. 2018 (22:38)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Kalhoty a seno. Opět stejné, problematické místo, kde nikdo neprovádí úklid.

Reakce Čisté Trojky   |   22. 5. 2018 (16:40)

Dobrý den. Děkujeme za Vaše upozornění. Vzhledem k dnešní vytíženosti se budeme lokalitě přednostně věnovat následující den. S pozdravem, František, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   23. 5. 2018 (11:09)

Kalhoty pryč.

Reakce Čisté Trojky   |   23. 5. 2018 (11:15)

Dobrý den. Vše jsme uklidili. Kromě sena zde byla stará deka. Máte pravdu, že v nejbližším okolí domu nikdo neuklizí. Doporučuji obrátit se na majitele nebo SVJ, aby o správu domu více dbali. Hezký den, František, Čistá Trojka