Úklid ulic #5393

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Peter   |   21. 5. 2018 (20:24)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Ulice Rečkova neuklizena, plná výkalů a exkrementů

Reakce Čisté Trojky   |   22. 5. 2018 (10:00)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáváme ho na komplexní úklid ulic Pražským službám a Technické správě komunikací ke strojovému čištění silnic.
Pavel, Čistá Trojka