Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5392

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   21. 5. 2018 (16:48)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

WC mísa u komunálních odpadů.

Reakce Čisté Trojky   |   22. 5. 2018 (09:35)

Uklizeno Čistou Trojkou.