Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #5391

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   21. 5. 2018 (16:35)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Skládka u popelnic.

Reakce Čisté Trojky   |   22. 5. 2018 (09:34)

Uklizeno Čistou Trojkou.