Úklid ulic #5390

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Liba   |   21. 5. 2018 (15:56)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Ulice Izraelská podél hřbitovní zdi - travnatá část posekaná, ale zároveň plno odpadků, mohlo by se čistit pravidelně vzhledem k blízkému aut. stanovišti?

Často zde začínají na travnatém pásu parkovat auta - je možné nainstalovat proptiparkovací kameny? Na můj minulý dotaz jsem odpověď nedostala...

Reakce Čisté Trojky   |   22. 5. 2018 (13:39)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli a poklidili. Ohledně kamer je to dotaz asi na MČ Praha 3. Předáme. Pavel, Čistá Trojka