Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5388

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   21. 5. 2018 (14:51)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Stavební odpad?

Reakce Čisté Trojky   |   21. 5. 2018 (15:08)

Uklizeno Čistou Trojkou.