Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #5386

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   21. 5. 2018 (12:29)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odlomená větev.

Reakce Čisté Trojky   |   21. 5. 2018 (12:32)

Odklizeno Čistou Trojkou.