Černé skládky #5384

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Petr   |   21. 5. 2018 (10:07)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odložená pohovka a euro palety na rohu ulic Táboritská a Rokycanova (Roh domu Táboritská 5 u schodů)

Reakce Čisté Trojky   |   21. 5. 2018 (15:30)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a větší skládku uklidili. Pavel, Čistá Trojka