Úklid ulic #5383

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jozef   |   21. 5. 2018 (09:17)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odpadky na ulici.

Reakce Čisté Trojky   |   21. 5. 2018 (15:33)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli zametli a poklidili. Pavel, Čistá Trojka