Psí exkrementy #5382

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jozef   |   21. 5. 2018 (09:02)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Psí exkrement.

Reakce Čisté Trojky   |   21. 5. 2018 (13:14)

Dobrý den. Děkujeme za podnět. Bobika jsme odnesli. S pozdravem, František, Čistá Trojka