Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5380

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Oliv37   |   21. 5. 2018 (08:32)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Poházené krabice / odpadky.

Reakce Čisté Trojky   |   21. 5. 2018 (11:55)

Dobrý den. Děkujeme za Vaše oznámení. Místo již bylo poklizeno. S pozdravem, František, Čistá Trojka