Úklid ulic #5378

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Peter   |   20. 5. 2018 (21:02)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Problém se opakuje

Přeplněné kontajnery

Rozfoukané odpadky po ul. Koněvova

Pomočené chodníky

Reakce Čisté Trojky   |   21. 5. 2018 (11:15)

Dobrý den. Děkujeme za oznámení. Vámi označený úsek byl již poklizen. Viz též podnět 5372. Ohledně Vámi uváděné moči apod., jedná se též o množství skvrn od rozlitých nápojů, které nedokážeme odstranit. Některé jsme desinfikovali. S pozdravem, František, Čistá Trojka