Úklid ulic #5377

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Peter   |   20. 5. 2018 (17:24)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

! Sklo na chodníku

Reakce Čisté Trojky   |   21. 5. 2018 (10:55)

Dobrý den. Děkujeme za upozornění. Sklo jsme zametli. S pozdravem, František, Čistá Trojka